Atribuită Anunț de participare

Acord cadru medicamente oncologice 2

Număr anunț
CN1073546
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
Furnizor / câștigător
SIEPCOFAR (CUI 3596251)
Cod CPV
33652000-5 · Antineoplazice si imunomodulatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.972.598 RON
Valoare atribuită
2.308.068,62 RON
Data publicării
24.09.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1137441
Termen limită
04.11.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
571610-2024
Documentație de atribuire
DF1226661

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Adjudecat: 2.308.068,62 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 PERTUZUMABUM CONC.PT.SOL./PERF. 420MG/14 ML S.C. DONA.LOGISTICA S.R.L.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL,FARMEXIM S.A. · S.C. DONA.LOGISTICA S.R.L. 8 contracte 2.308.068,62 RON
S.C. DONA.LOGISTICA S.R.L.,ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL,FARMEXIM S.A. · contract A4-3035 · 19.11.2024 1.884.242 RON
S.C. DONA.LOGISTICA S.R.L. · contract A4-3153 · 26.11.2024 55.991,52 RON
S.C. DONA.LOGISTICA S.R.L. · contract A4-3216 · 29.11.2024 93.319,20 RON
S.C. DONA.LOGISTICA S.R.L. · contract A4-991 · 07.04.2025 46.943,10 RON
S.C. DONA.LOGISTICA S.R.L. · contract A4-1870 · 23.06.2025 47.411 RON
S.C. DONA.LOGISTICA S.R.L. · contract A4-2568 · 13.08.2025 94.822 RON
S.C. DONA.LOGISTICA S.R.L. · contract A4-3271 · 20.10.2025 28.446,60 RON
S.C. DONA.LOGISTICA S.R.L. · contract A4-4175 · 12.12.2025 56.893,20 RON
2 CALCII FOLINAS SOL. INJ. / PERF. 10MG/ML - 10 ML Anulat

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DONA. LOGISTICA S.A. CUI RO 3596251
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.308.068,62 RON

din 1.972.598 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.