Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,5% sub estimat

ELABORAREA STUDIULUI DE FEZABILITATE PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTIȚII “VARIANTA DE OCOLIRE FELDIOARA”

Număr anunț
CN1073479
Autoritate contractantă
COMUNA FELDIOARA (PRIMARIA COMUNEI FELDIOARA) (CUI 4728326)
Furnizor / câștigător
TPF INGINERIE S.R.L. (CUI 26985401)
Cod CPV
71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.658.061 RON
Valoare atribuită
2.272.161,16 RON 14,5% sub estimat
Data publicării
20.09.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1167665
Termen limită
21.10.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
567351-2024
Documentație de atribuire
DF1226315

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TPF INGINERIE S.R.L. CUI RO 26985401
Subcontractanți 7
CADTOUR S.R.L. CUI 34815327
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
GEOTESTING C.I. SRL CUI RO 18780588
PROTELCO SA CUI 8606690
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
BETA-COPS SRL CUI RO 2841948
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
SC DP CONS SRL CUI RO16682486
Subcontractanți 10
CALORIA SRL CUI RO 247885
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
EVAL SUN S.R.L. CUI 49400280
GEO-TECH SRL CUI 9444872
GREENVIRO SRL CUI 27159211
RIOLIV SA CUI RO 4306372
TOPO MAS SRL CUI RO 19241034
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.272.161,16 RON

din 2.658.061 RON estimat 14,5%

Adjudecat la 85,5% din estimat · economie 385.899,84 RON

Deschise acum pe acest cod

8 licitații deschise pe 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de con…

Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.