Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Achizitie de active necorporale si corporale (echipamente FEDR) si Pachet servicii necesare pentru dezvoltarii si implementarii solutiei informatice integrate in cadrul UAT, în cadrul proiectului “Proceduri simplificate de reducere a birocraţiei pentru cetăţeni” COD SIPOCA 797 / SMIS 135297
- Număr anunț
- CN1055282
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ODORHEIU SECUIESC (PRIMARIA MUNICIPIULUI ODORHEIU SECUIESC) (CUI 4367558)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
- Cod CPV
- 48517000-5 · Pachete software IT (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.673.718 RON
- Valoare atribuită
- 1.670.118 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 17.05.2023 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1109372
- Termen limită
- 22.06.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 096-298881
- Documentație de atribuire
- DF1179147
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL CUI RO 12448483
Valoare atribuită
1.670.118 RON
din 1.673.718 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 3.600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.