Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 87,8% sub estimat

Acord – cadru în baza căruia se vor încheia contracte subsecvente având ca obiect prestarea de servicii de comunicaţii electronice (VPN, Internet, legătură nivel OSI 2, telefonie fixă, telefonie mobilă)

Număr anunț
CN1055268
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala pentru Administrare si Reglementare in Comunicatii (CUI 14751237)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
Cod CPV
64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.635.960 RON
Valoare atribuită
1.658.019,69 RON 87,8% sub estimat
Data publicării
17.05.2023 13:00
Anunț de atribuire
CAN1111093
Termen limită
20.06.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 096-299327
Documentație de atribuire
DF1178950

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
RCS & RDS S.A. CUI 5888716

Valoare atribuită

1.658.019,69 RON

din 13.635.960 RON estimat 87,8%

Adjudecat la 12,2% din estimat · economie 11.977.940,31 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.