Atribuită Anunț de participare

Roboți chirurgicali

Număr anunț
CN1073320
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
MEDICAL INNOVATION SOLUTIONS S.R.L. (CUI 43421410)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
132.000.000 RON
Valoare atribuită
134.775.000 RON
Data publicării
17.09.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1149552
Termen limită
03.02.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
558070-2024
Documentație de atribuire
DF1225970

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Intermedica Group CUI 201090465
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOF MEDICA S.A. CUI RO 6719715
Subcontractanți 1
RAFI MEDICAL S.R.L. CUI RO 9245101
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

134.775.000 RON

din 132.000.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.