Atribuită Anunț de participare

Pachet Reactivi compatibili 100% sau echivalent cu Sistemul ORTHO Workstation BioVue

Număr anunț
CN1055260
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
ROTEST SRL (CUI 13362371)
Cod CPV
33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.623.480 RON
Valoare atribuită
2.685.540 RON
Data publicării
17.05.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1108131
Termen limită
21.06.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 096-298137
Documentație de atribuire
DF1179132

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROTEST SRL CUI RO 13362371

Valoare atribuită

2.685.540 RON

din 1.623.480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.