Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU REACTIVI
- Număr anunț
- CN1055254
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA "SF. PANTELIMON" FOCSANI (CUI 4350505)
- Furnizor / câștigător
- PRION POCT SRL (CUI 25426886)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.236.400 RON
- Valoare atribuită
- 13.236.400 RON
- Data publicării
- 17.05.2023 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1108877
- Termen limită
- 27.06.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 096-298259
- Documentație de atribuire
- DF1178911
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (6)
Adjudecat: 13.236.400 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | REACTIVI COMPATIBILI SAU ECHIVALENTI CU ANALIZORUL AUTOMAT DE I… | — | SYNTTERGY CONSULT S.R.L. | 3.508.500 RON |
| 2 | KIT REACTIVI HEMATOLOGIE COMPATIBIL SAU ECHIVALENT CU ANALIZORU… | — | — | |
| 3 | KIT REACTIVI COMPATIBIL SAU ECHIVALENT CU ANALIZORUL GEM PREMIE… | — | PRION POCT | 9.507.900 RON |
| 4 | Rotor reactivi compatibil cu analizorul PICCOLO XPRESS - determ… | — | — | |
| 5 | KITURI REACTIVI COMPATIBILE CU ANALIZORUL Triage MeterPro | — | SANPRODMED S.R.L. | 220.000 RON |
| 6 | KIT REACTIVI COMPATIBIL SAU ECHIVALENT CU ANALIZORUL GEM PREMIE… | — | — |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRION POCT SRL CUI 25426886
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SANPRODMED SRL CUI RO 13362380
Terți susținători 1
ROTEST SRL CUI RO 13362371
Valoare atribuită
13.236.400 RON
din 13.236.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro