Atribuită Anunț de participare

Regulatoare de presiune (Supape reductoare de presiune, de reglaj, de retinere sau de siguranta)

Număr anunț
CN1073581
Autoritate contractantă
Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
Furnizor / câștigător
TOTALGAZ INDUSTRIE SRL (CUI 6658553)
Cod CPV
42131140-9 · Supape reductoare de presiune, de reglaj, de retinere sau de siguranta (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.260.399 RON
Valoare atribuită
5.711.716 RON
Data publicării
25.09.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1143604
Termen limită
18.12.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
575446-2024
Documentație de atribuire
DF1226878

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

5.711.716 RON

din 5.260.399 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.