Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru produse agro-alimentare - cartofi
- Număr anunț
- CN1073507
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
- Furnizor / câștigător
- STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 350.280 RON
- Valoare atribuită
- 350.281,31 RON
- Data publicării
- 20.09.2024 08:56
- Anunț de atribuire
- CAN1137188
- Termen limită
- 07.10.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1226644
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI CARTOFI_semnat.pdf
- FisaDate_DF1226644.pdf
- FORMULAR OFERTA_semnat.pdf
- INSTRUCTIUNI OFERTANTI_semnat.pdf
- MODEL ACORD CADRU_semnat.pdf
- MODEL CONTRACT SUBSECVENT_semnat.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMARIEI G. PETRU CUI RO23455761
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SUPER EXTRA PAN S.R.L. CUI RO 10125699
Valoare atribuită
350.281,31 RON
din 350.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro