Atribuită
Anunț de participare
Contract de furnizare echipamente medicale
- Număr anunț
- CN1073634
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.700.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.700.000 RON
- Data publicării
- 26.09.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1140229
- Termen limită
- 31.10.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 580491-2024
- Documentație de atribuire
- DF1227078
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini 1-semnat.docx.p7m
- caiet sarcini informatii loturi-semnat.xlsx.p7m
- FisaDate_DF1227078.pdf
- Model contract de furnizare-semnat.doc.p7m
- Modele de formulare actualizat-semnat.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635
Valoare atribuită
2.700.000 RON
din 2.700.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro