Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Contract de Furnizarea a 10.000 de pachete de cărți și rechizite
- Număr anunț
- CN1055483
- Autoritate contractantă
- DEPARTAMENTUL PENTRU RELATIA CU REPUBLICA MOLDOVA (CUI 44523621)
- Furnizor / câștigător
- IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
- Cod CPV
- 39162110-9 · Rechizite scolare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.680.672,27 RON
- Valoare atribuită
- 1.675.000 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 21.05.2023 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1107741
- Termen limită
- 20.06.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 099-308787
- Documentație de atribuire
- DF1179750
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. CUI 42179344
Valoare atribuită
1.675.000 RON
din 1.680.672,27 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 5.672,27 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.