Acasă · Licitații
· Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 10,4% sub estimat
Echipamente de laborator PNRR i5 (pompă peristaltică, pompă de vid, agitatoare)
- Număr anunț
- CN1073730
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- SEPADIN SRL (CUI 3341894)
- Cod CPV
- 38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.800 RON
- Valoare atribuită
- 17.732 RON 10,4% sub estimat
- Data publicării
- 28.09.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1140753
- Termen limită
- 08.11.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 581459-2024
- Documentație de atribuire
- DF1227105
Documente
Documentația de atribuire
- CS LD Echip i5.pdf.p7s
- FisaDate_DF1227105.pdf
- Model de Contract de achizitii de produse LD i5 echip NOU Bradu.doc.p7s
- Modele de formulare ofertanti LD echipamente NOU PNRR i5.doc.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 19.800 RON Adjudecat: 17.732 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pompa peristaltica | 8.100 RON | SEPADIN S.R.L. | 13.812 RON |
| 2 | Pompa de vid | 7.500 RON | — | |
| 3 | Agitatoare magnetice | 4.200 RON | DACCHIM | 3.920 RON ↓6,7% |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SEPADIN SRL CUI RO 3341894
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DACCHIM SRL CUI RO 12062074
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589
Valoare atribuită
17.732 RON
din 19.800 RON estimat
10,4%
Adjudecat la 89,6% din estimat · economie 2.068 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.