Atribuită Anunț de participare

Achiziţie reactivi cercetare

Număr anunț
CN1073713
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
376.389,08 RON
Valoare atribuită
485.688 RON
Data publicării
28.09.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1138953
Termen limită
31.10.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
583844-2024
Documentație de atribuire
DF1227107

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 376.389,08 RON Adjudecat: 485.688 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOT 1 58.908,25 RON Anulat
2 LOT 2 74.505,33 RON Anulat
3 LOT 3 242.975,50 RON ANTISEL RO 2 contracte 485.688 RON
ANTISEL RO · contract 26/1202/3 · 02.12.2024 242.844 RON
ANTISEL RO · contract 26/516/1 · 16.05.2025 242.844 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANTISEL RO SRL CUI RO 27040635

Valoare atribuită

485.688 RON

din 376.389,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.