Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,0% sub estimat

Transport feroviar de marfuri (carbune energetic tip lignit) in trafic intern

Număr anunț
CN1073705
Autoritate contractantă
COMPANIA LOCALA DE TERMOFICARE COLTERM SA - În Insolvență (CUI RO16063013)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA NATIONALA DE TRANSPORT FEROVIAR DE MARFA "CFR - MARFA" SA (CUI 11054537)
Cod CPV
60200000-0 · Servicii de transport feroviar (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.688.600 RON
Valoare atribuită
13.954.800 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
28.09.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1140346
Termen limită
31.10.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
582624-2024
Documentație de atribuire
DF1227113

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

13.954.800 RON

din 14.688.600 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 733.800 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.