Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,4% sub estimat
Echipamente de laborator pentru Facultatea de Științe și Mediu – Colectiv CHIMIE
- Număr anunț
- CN1073708
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- LABORATORIUM SRL (CUI 21897589)
- Cod CPV
- 42942200-3 · Etuve de vid (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.924 RON
- Valoare atribuită
- 38.999 RON 23,4% sub estimat
- Data publicării
- 28.09.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1141064
- Termen limită
- 04.11.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 582508-2024
- Documentație de atribuire
- DF1227174
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1227174.pdf
- Formular de oferta septembrie 2024-semnat.docx.p7s
- Formulare DIVERSE septembrie 2024-semnat.docx.p7s
- Formular propunere financiara septembrie 2024-semnat.xlsx.p7s
- Formular Propunere tehnica-semnat.docx.p7s
- Model contract de furnizare septembrie 2024-semnat.doc.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 50.924 RON Adjudecat: 38.999 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | pH- metru de laborator cu compensare automată și manuală a temp… | 5.882 RON | — | |
| 2 | Etuvă electrică cu convecție naturală | 16.807 RON | — | |
| 3 | Evaporator rotativ cu baie de apă cu încălzire și temperatură | 25.210 RON | LABORATORIUM S.R.L. | 36.599 RON |
| 4 | Baie cu ultrasunete, capacitate 2L | 3.025 RON | S.C. MUSO S.R.L. | 2.400 RON ↓20,7% |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MUSO SRL CUI RO 22664921
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LABORATORIUM SRL CUI RO 21897589
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865
Valoare atribuită
38.999 RON
din 50.924 RON estimat
23,4%
Adjudecat la 76,6% din estimat · economie 11.925 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.