Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,1% sub estimat
Achiziționarea echipamentelor IT (calculatoare sistem all in one și laptopuri) pentru personalul Direcției Generale Dezvoltare Rurală Autoritate de Management pentru Programul Național Dezvoltare Rurală
- Număr anunț
- CN1073882
- Autoritate contractantă
- Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
- Cod CPV
- 30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 682.756,23 RON
- Valoare atribuită
- 654.765 RON 4,1% sub estimat
- Data publicării
- 02.10.2024 09:39
- Anunț de atribuire
- CAN1142000
- Termen limită
- 07.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1227596
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
654.765 RON
din 682.756,23 RON estimat
4,1%
Adjudecat la 95,9% din estimat · economie 27.991,23 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.