Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat
“Studiu privind soluții în curent continuu de evacuare a puterii din zona de sud-est a României (2033)”
- Număr anunț
- CN1055592
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
- Furnizor / câștigător
- TRACTEBEL ENGINEERING SA (CUI 6384024)
- Cod CPV
- 71335000-5 · Studii tehnice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 112.000 RON
- Valoare atribuită
- 110.828,27 RON 1,0% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2023 10:50
- Anunț de atribuire
- CAN1113939
- Termen limită
- 29.06.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1179800
Documente
Documentația de atribuire
- 1.FORMULARE TRANSELECTRICA.docx.p7s
- 2.FORMULAR nr 18A Propunerea tehnica.docx.p7s
- 3.FORMULAR nr 18B TRANSELECTRICA.docx.p7s
- 4.1.Draft Contract servicii - conditii generale.docx.p7s
- 4.2.Draft contract -partea speciala.docx.p7s
- 5.ANEXA INSTRUCTIUNI PENTRU OFERTANTI.docx.p7s
- 6.CS Studiu HVDC.doc.p7s
- FisaDate_DF1179800.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRACTEBEL ENGINEERING SA CUI RO 6384024
Valoare atribuită
110.828,27 RON
din 112.000 RON estimat
1,0%
Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 1.171,73 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.