Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 80,6% sub estimat
Servicii de intretinere preventiva si corectiva pentru sistemele Millipore de purificare a apei din laboratorul Chimic CNE Cernavoda pentru o perioada de 4 ani
- Număr anunț
- CN1055585
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 50411000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 549.323,65 RON
- Valoare atribuită
- 106.304,08 RON 80,6% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2023 09:23
- Anunț de atribuire
- CAN1109227
- Termen limită
- 23.06.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1180042
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MERCK ROMANIA SRL CUI 20631065
Valoare atribuită
106.304,08 RON
din 549.323,65 RON estimat
80,6%
Adjudecat la 19,4% din estimat · economie 443.019,57 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.