Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Lucrări suplimentare pentru Modernizare reţele termice aferente punctelor termice PT 5 Grădişte, PT 2 Lac, PT 4 Macul Roşu, PT Pasaj, PT 6V, PT Ocsko Terezia – P.T. 5 GRADISTE
- Număr anunț
- CN1055580
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
- Furnizor / câștigător
- AMAHOUSE SRL (CUI 6648339)
- Cod CPV
- 45232140-5 · Lucrari de constructii de conducte de incalzire urbana (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 439.534,17 RON
- Valoare atribuită
- 439.017,68 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2023 08:52
- Anunț de atribuire
- CAN1108722
- Termen limită
- 26.06.2023 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1179992
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMAHOUSE SRL CUI RO 6648339
Valoare atribuită
439.017,68 RON
din 439.534,17 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 516,49 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.