Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,3% sub estimat

Achiziție de microbuze tip 16 + 1 locuri în cadrul proiectului ”Microbuze școlare electrice în județul Sibiu”, finanțat în cadrul Programului privind îmbunătăţirea calităţii aerului şi reducerea cantităţii de emisii de gaze cu efect de seră,prin utilizarea pentru transportul elevilor a autovehiculelor mai puţin poluante de tipul microbuzelor electrice,hibride şi alimentate cu gaz natural comprimat

Număr anunț
CN1073808
Autoritate contractantă
JUDETUL SIBIU (CUI 4406223)
Furnizor / câștigător
AVEURO INTERNAŢIONAL SRL (CUI 20944909)
Cod CPV
34144900-7 · Vehicule electrice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.605.042,01 RON
Valoare atribuită
10.049.000 RON 20,3% sub estimat
Data publicării
02.10.2024 15:00
Anunț de atribuire
CAN1144222
Termen limită
18.11.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
590054-2024
Documentație de atribuire
DF1227270

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

10.049.000 RON

din 12.605.042,01 RON estimat 20,3%

Adjudecat la 79,7% din estimat · economie 2.556.042,01 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.