În evaluare Anunț de participare

PROIECTARE SI EXECUTIE “AUTOSTRADA TIMISOARA – MORAVITA, TRONSONUL 2: JEBEL - MORAVITA”

Număr anunț
CN1073923
Cod CPV
45233100-0 · Lucrari de constructii de autostrazi si de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
În evaluare
Termenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.613.467.768,88 RON
Data publicării
07.10.2024 13:01
Termen limită
26.02.2025 15:00
Număr TED (JOUE)
598804-2024
Documentație de atribuire
DF1227807

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
STRABAG SRL CUI RO 6891914
Asociați 1
Subcontractanți 20
BLUE ROAD SRL CUI 34450085
CENCONSTRUCT S.R.L. CUI RO 18643351
ECO GEODRUM SRL CUI 36144155
EXPERTUS SRL CUI RO 17894584
INSTGAT SRL CUI 2489567
MANRO SRL CUI RO 12280079
PATRIK SILVA S.R.L. CUI RO33024553
PIROTEHNIC OSB SRL CUI RO12916380
PRELCHIM SRL CUI RO 7059714
ZUBLIN ROMANIA SRL CUI RO 15646620
URBAN SCOPE SRL CUI 35752863
Terți + subcontractanți 1
Oferta 2 Individuala
Subcontractanți 11
BAXCOM SRL CUI RO 16194191
ECKON CEI SRL CUI RO 16412792
PIROTEHNIC OSB SRL CUI RO12916380
PROSPECT DRILL S.R.L. CUI RO 23469376
DINENG DEV SRL CUI RO27752170
TERRA SILVA SRL CUI RO 18089362
Terți + subcontractanți 2
Oferta 3 Asociere
Ofertant lider
Subcontractanți 7
DANAVI S.R.L. CUI RO13062781
GEOSTUD SRL CUI RO 13840425
TERRA SILVA SRL CUI RO 18089362
Terți + subcontractanți 1
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare estimată

4.613.467.768,88 RON

Deschise acum pe acest cod

63 licitații deschise pe 45233100-0 · Lucrari de constructii de autostrazi si…

Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuit
Salvează licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.