Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
Catetere venoase
- Număr anunț
- CN1055527
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
- Furnizor / câștigător
- NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.452.800 RON
- Valoare atribuită
- 8.304.000 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 24.05.2023 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1117421
- Termen limită
- 27.06.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 101-316489
- Documentație de atribuire
- DF1179779
Documente
Documentația de atribuire
- AC cu ajustare de pret.docx.p7s
- Caiet sarcini..doc.p7s
- CS.docx.p7s
- FisaDate_DF1179779.pdf
- Modele formulare..doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
DACO MEDICAL TECHNOLOGIES SRL CUI 28704464
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
DELUXE MEDICRAFTS S.R.L. CUI RO18035010
Valoare atribuită
8.304.000 RON
din 8.452.800 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 148.800 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.