Anulată
Anunț de participare
Achizitionare echipamente de dezinfectare (2 loturi)
- Număr anunț
- CN1055642
- Autoritate contractantă
- Orasul Lipova (CUI 3519224)
- Cod CPV
- 33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.616.690 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 25.05.2023 19:03
- Anunț de atribuire
- CAN1106743
- Termen limită
- 03.07.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 101-315406
- Documentație de atribuire
- DF1169857
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 1.616.690 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kit de filtrare a aerului de bacterii si virusi | 942.690 RON | Anulat | — |
| 2 | Sistem de dezinfectare portabil – aparat tip nebulizator pentru… | 674.000 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.