Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Furnizare echipamente IT camera tehnologica pentru dotarea obiectivului de investitii Sediu Sistem de Gospodarire a Apelor (SGA) Bihor, Mun. Oradea, jud. Bihor
- Număr anunț
- CN1055641
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA CRISURI (CUI RO23782674)
- Furnizor / câștigător
- RO ET CO INTERNATIONAL SA (CUI 3736380)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.002.000 RON
- Valoare atribuită
- 998.806 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 25.05.2023 19:03
- Anunț de atribuire
- CAN1110365
- Termen limită
- 26.06.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 101-317625
- Documentație de atribuire
- DF1180240
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RO ET CO INTERNATIONAL SA CUI RO 3736380
Valoare atribuită
998.806 RON
din 1.002.000 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 3.194 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.