Atribuită
Anunț de participare
Servicii de reparații programate în anul 2024 la turbina TA 4 și generator nr. 4 , de la S.E Paroșeni
- Număr anunț
- CN1074077
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA COMPLEXUL ENERGETIC VALEA JIULUI SA (CUI RO30859649)
- Cod CPV
- 50530000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.105.000 RON
- Data publicării
- 08.10.2024 12:38
- Termen limită
- 28.10.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 603641-2024
- Documentație de atribuire
- DF1228099
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Servicii reparatii programate turbina TA4 si generator cu nomeclatoare SEP2024.pdf.p7m
- FisaDate_DF1228099.pdf
- FORMULARE SI MODELE DOCUMENTE Servicii reparatii programate de turbina si generator SEP2024.doc.p7m
- Proiect de contract serviciide reparatii programate turbina si generator SEP2024.doc.p7m
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
Turboenergy Power CUI 1007607001228
Subcontractanți 1
COMPCONTROL ING. SRL CUI RO 10144097
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.