Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 41,7% sub estimat

Achizitionarea de produse din carne,proiduse lactate si diverse produse alimentare

Număr anunț
CN1074066
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Dej (CUI 4305997)
Furnizor / câștigător
PICOLACT PRODCOM S.R.L. (CUI 10163692)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.595.977,64 RON
Valoare atribuită
1.512.555,52 RON 41,7% sub estimat
Data publicării
08.10.2024 12:40
Anunț de atribuire
CAN1144430
Termen limită
12.11.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
604189-2024
Documentație de atribuire
DF1227792

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (47)

Adjudecat: 1.512.555,52 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Cremwursti grosi CRIS-TIM FAMILY HOLDING 75.603 RON
2 Salam de vara uscat
3 Ficat pui
4 Salam Victoria ANDROMI COM 152.981 RON
5 Sunca presata
6 Branza de vaci
7 Branza topita
8 Branza burduf
9 CASCAVAL PICOLACT PRODCOM SRL 637.300 RON
10 LAPTE DE VACI
11 SMANTANA 1 KG
12 IAURT 200 GR
13 UNT PACHET 10 GR
14 SANA 200 GR
15 BRANZA DE VACI CU SMANTANA TIP FAGARAS 200 GR
16 IAURT CU FRUCTE 125 GR Anulat
17 BRANZA TELEMEA NESARATA DIN LAPTE DE VACA
18 BISCUITI SIMPLII EXIMAL IMPEX 200.576 RON
19 EUGENIA 30 GR
20 NAPOLITANE 30 GR
21 FAINA ALBA tip 650
22 CASTRAVETI MURATI IN OTET
23 AMESTEC MEXICAN DE LEGUME CONGELATE LECONFEX S.R.L. 151.752 RON
24 CONOPIDA CONGELATA
25 GOGOSARI MURATI IN OTET
26 CEAI DIN PLANTE MEDICINALE (MENTA)
27 CHIMEN
28 FAINA MALAI
29 GRIS JOLDOS PROIMPEX S.R.L. 7.920 RON
30 GEM DIN FRUCTE
31 MIERE DE ALBINA POLIFLORA
32 BOIA DE ARDEI DULCE
33 PASTA TOMATE
34 PASTE FAINOASE (MELCISORI, SPIRALE)
35 ZAHAR TOS
36 PIPER NEGRU MACINAT
37 FOI DAFIN
38 ZAHAR VALILAT
39 APA MINERALA
40 FASOLE GALBENA /VERDE TAIATA CONSERVATA
41 MAZARE VERDE CONSERVATA NEREHIDRATATA
42 TOCANA DE LEGUME PARHAN COM S.R.L. 286.423,52 RON
43 FASOLE BOABE CONSERVATA
44 SPANAC CONGELAT 2.5 KG
45 FASOLE BOABE USCATA
46 OTET
47 CORN CU CIOCOLATA SAU VANILIE

Participanți · 19 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
JOLDOS PROIMPEX SRL CUI RO 9399070
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
EXIMAL IMPEX SRL CUI RO 6702713
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
JOLDOS PROIMPEX SRL CUI RO 9399070
Încă 16 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.512.555,52 RON

din 2.595.977,64 RON estimat 41,7%

Adjudecat la 58,3% din estimat · economie 1.083.422,12 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.