Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,6% sub estimat
Achiziționare echipamente necesare creșterii siguranței pe drumurile județene pentru proiectul ”Echipamente pentru creșterea siguranței traficului în județul Cluj” LOT 1 - Ansamblu format dintr-o unitate de propulsie acţionată electric și o maşină de mică capacitate (AIRLESS) manuală LOT 2 - Automăturătoare compactă acţionată electric
- Număr anunț
- CN1074019
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
- Furnizor / câștigător
- CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL (CUI 26234021)
- Cod CPV
- 34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.293.543,40 RON
- Valoare atribuită
- 3.707.700 RON 13,6% sub estimat
- Data publicării
- 08.10.2024 12:37
- Anunț de atribuire
- CAN1145119
- Termen limită
- 11.11.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 605568-2024
- Documentație de atribuire
- DF1228172
Documente
Documentația de atribuire
- CS LOT 1 ECHIPAMENTE OCT.pdf.p7s
- CS LOT 2 ECHIPAMENTE OCT.pdf.p7s
- FisaDate_DF1228172.pdf
- Formular propunere tehnica LOT 1.docx.p7s
- Formular propunere tehnica LOT 2.docx.p7s
- Model de contract LOT 1 -LOT 2.docx.p7s
- Propunere-financiara LOT 1.xlsx.p7s
- Propunere-financiara LOT 2.xlsx.p7s
- Sectiunea Formulare si modele documente.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 4.293.543,40 RON Adjudecat: 3.707.700 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ansamblu format dintr-o unitate de propulsie acţionată electric… | 576.114,66 RON | Anulat | — |
| 2 | Automăturătoare compactă acţionată electric | 3.717.428,74 RON | CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE | 3.707.700 RON ↓0,3% |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CTE SOLUTION - UTILAJE SPECIALIZATE SRL CUI 26234021
Valoare atribuită
3.707.700 RON
din 4.293.543,40 RON estimat
13,6%
Adjudecat la 86,4% din estimat · economie 585.843,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.