Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,3% sub estimat
Echipamente pentru laborator
- Număr anunț
- CN1074009
- Autoritate contractantă
- Universitatea Nationala de Stiinta si Tehnologie Politehnica Bucuresti (CUI 48467613)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30211400-5 · Configuratii informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 185.215 RON
- Valoare atribuită
- 140.215 RON 24,3% sub estimat
- Data publicării
- 04.10.2024 10:19
- Anunț de atribuire
- CAN1139873
- Termen limită
- 06.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1227944
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1227944.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Instructiuni catre ofertanti.docx.p7s
- Lot.1,2,3 CS ID 1749_1751 Energetica.docx.p7s
- Lot.4,5,6 CS_917 Energetica.docx.p7s
- Model contract de furnizare.docx.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 280.215 RON Adjudecat: 140.215 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipamente pentru laborator - ID 1751- | 17.500 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. | 140.215 RON |
| 2 | Echipamente pentru laborator - ID 1749 | 102.875 RON | — | |
| 3 | Echipamente pentru laborator - ID 1749 - Laptop | 19.840 RON | — | |
| 4 | Echipamente pentru laborator ID 917 - Statii de lucru | 25.000 RON | Anulat | — |
| 5 | Echipamente laborator – Lot 5. ID 917 – Display interactiv | 15.000 RON | Anulat | — |
| 6 | Echipamente laborator – Lot 6. ID 917 – Statie grafica de luc… | 100.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Valoare atribuită
140.215 RON
din 185.215 RON estimat
24,3%
Adjudecat la 75,7% din estimat · economie 45.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.