Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,4% sub estimat

EXECUTIE LURARI LA OBIECTIVUL DE INVESTITII: DEZVOLTAREA RETELELOR INTELIGENTE DE DISTRIBUTIE A GAZELOR NATURALE IN VEDEREA CREȘTERII NIVELULUI DE FLEXIBILITATE, SIGURANTA, EFICIENTA IN OPERARE, PRECUM ȘI DE INTEGRARE A ACTIVITATILOR DE TRANSPORT, DISTRIBUTIE SI CONSUM FINAL IN COMUNA VIILE SATU MARE ȘI LOCALITATILE APARTINATOARE (VIILE SATU MARE, CIONCHESTI), JUDETUL SATU MARE

Număr anunț
CN1074008
Autoritate contractantă
COMUNA VIILE SATU MARE (CUI 3896640)
Furnizor / câștigător
INSTGAZ SRL (CUI 14158745)
Cod CPV
45231221-0 · Lucrari de constructii de conducte de alimentare cu gaz (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.932.045,34 RON
Valoare atribuită
25.027.316,81 RON 16,4% sub estimat
Data publicării
08.10.2024 12:37
Anunț de atribuire
CAN1151565
Termen limită
11.11.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
604937-2024
Documentație de atribuire
DF1227715

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Asociați 2
INSTGAZ SRL CUI RO14158745
VECTOR GAZ S.R.L. CUI 42633466
Subcontractanți 1
ELECTRON COMPANY SRL CUI RO17986262
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 2
EFAISTOS SRL CUI 29204700
INTERSTING SRL CUI RO 17186006

Valoare atribuită

25.027.316,81 RON

din 29.932.045,34 RON estimat 16,4%

Adjudecat la 83,6% din estimat · economie 4.904.728,53 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.