Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,1% sub estimat

Servicii de reparatii si intretinere pentru echipamentele medicale marca General Electric si marca Philips

Număr anunț
CN1055574
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.864.960 RON
Valoare atribuită
6.790.048 RON 1,1% sub estimat
Data publicării
25.05.2023 11:00
Anunț de atribuire
CAN1109326
Termen limită
26.06.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 101-314409
Documentație de atribuire
DF1180017

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 6.790.048 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Aparatura medicala marca General Electric S.C. GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA S.R.L. 3.428.544 RON
2 Aparatura medicala marca General Electric PHILIPS ROMANIA 3.361.504 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

6.790.048 RON

din 6.864.960 RON estimat 1,1%

Adjudecat la 98,9% din estimat · economie 74.912 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.