Acasă · Licitații
· Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Inchiriere de utilaje terasiere cu operator la Cariera Panga din cadrul Departamentului Exploatare Miniera Berbesti
- Număr anunț
- CN1074122
- Autoritate contractantă
- CET GOVORA S.A (CUI 10102377)
- Furnizor / câștigător
- TRANSPORT PRESTARI SERVICII CU UTILAJE TERASIERE MEHEDINTI SA (CUI 9824545)
- Cod CPV
- 45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.584.196 RON
- Valoare atribuită
- 3.584.196 RON
- Data publicării
- 08.10.2024 09:53
- Anunț de atribuire
- CAN1141424
- Termen limită
- 08.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1228225
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini + anexa 1-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1228225.pdf
- Formulare lucrari-semnat.doc.p7s
- Proiect contract sectorial-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Valoare atribuită
3.584.196 RON
din 3.584.196 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro