Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

“Studiu privind dezvoltarea RET pe termen mediu și lung (2028-2033)”

Număr anunț
CN1055728
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Furnizor / câștigător
TRACTEBEL ENGINEERING SA (CUI 6384024)
Cod CPV
71335000-5 · Studii tehnice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300.000 RON
Valoare atribuită
299.717,58 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
26.05.2023 09:42
Anunț de atribuire
CAN1116013
Termen limită
10.07.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1180332

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
POWER DESIGN SRL CUI RO 18666185

Valoare atribuită

299.717,58 RON

din 300.000 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 282,42 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.