- Număr anunț
- CN1074117
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- TINMAR ENERGY S.A. (CUI 34620961)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.831.055,87 RON
- Valoare atribuită
- 4.959.280,02 RON
- Data publicării
- 09.10.2024 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1141965
- Termen limită
- 22.11.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 610089-2024
- Documentație de atribuire
- DF1228183
Documente
Documentația de atribuire
- 5.1. Anexa Formular oferta-semnat.xls.p7s
- 5. Formulare-semnat.doc.p7s
- Documentatie-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1228183.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TINMAR ENERGY S.A. CUI RO 34620961
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SPEEH HIDROELECTRICA SA CUI RO 13267213
Valoare atribuită
4.959.280,02 RON
din 4.831.055,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro