Atribuită Anunț de participare

Serviciu de intretinere si exploatare a navei de pasageri ”Ovidiu 1”

Număr anunț
CN1074093
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
Furnizor / câștigător
CREDIMOB SRL (CUI 23163210)
Cod CPV
63726600-0 · Servicii de exploatare a navelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.518.809,04 RON
Valoare atribuită
2.025.078,24 RON
Data publicării
09.10.2024 15:00
Anunț de atribuire
CAN1140128
Termen limită
11.11.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
609384-2024
Documentație de atribuire
DF1228130

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CREDIMOB SRL CUI RO 23163210
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
SIGENIS COM SRL CUI 8115790

Valoare atribuită

2.025.078,24 RON

din 1.518.809,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.