Atribuită Anunț de participare

Achizitie REACTIVI SI MATERIALE SANITARE PENTRU LABORATOR

Număr anunț
CN1055704
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI 3102218)
Cod CPV
33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
517.868,16 RON
Valoare atribuită
631.144,22 RON
Data publicării
26.05.2023 07:49
Anunț de atribuire
CAN1108007
Termen limită
26.06.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1180380

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Adjudecat: 631.144,22 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 PACHET REACTIVI/MEDII DE CULTURA PENTRU BACTERIOLOGIE BIOMAXIMA ROMANIA S.R.L. 6 contracte 62.166,42 RON
BIOMAXIMA ROMANIA S.R.L. · contract A 1324 · 15.02.2024 1.970,92 RON
BIOMAXIMA ROMANIA S.R.L. · contract A 1887 · 10.03.2025 4.592,25 RON
BIOMAXIMA ROMANIA S.R.L. · contract A 4790 · 10.06.2024 2.635,75 RON
BIOMAXIMA ROMANIA S.R.L. · contract A 9985 · 03.12.2024 908,12 RON
BIOMAXIMA ROMANIA S.R.L. · contract A 9182 · 16.11.2023 1.339,25 RON
BIOMAXIMA ROMANIA S.R.L. · contract A 6232 · 20.07.2023 50.720,13 RON
2 PACHET DE REACTIVI si MATERIALE SANITARE compatibile cu analiz… CLINI-LAB 7 contracte 563.417 RON
CLINI-LAB · contract A 6231 · 20.07.2023 334.853 RON
CLINI-LAB · contract A 9181 · 16.11.2023 50.394 RON
CLINI-LAB · contract A 3310 · 19.04.2024 41.322 RON
CLINI-LAB · contract A 6786 · 13.08.2024 1.800 RON
CLINI-LAB · contract A 7589 · 09.09.2024 79.860 RON
CLINI-LAB · contract A 3265 · 28.04.2025 54.288 RON
CLINI-LAB · contract A 4688 · 19.06.2025 900 RON
3 PACHET DE REACTIVI - COLORANȚI CLINI-LAB 3 contracte 5.560,80 RON
CLINI-LAB · contract A-4060 · 27.05.2025 722,10 RON
CLINI-LAB · contract A 9181 · 16.11.2023 506,10 RON
CLINI-LAB · contract A 6231 · 20.07.2023 4.332,60 RON
4 Pachet de reactivi compatibili cu Analizorul EasyLyte Na, K , Cl Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

631.144,22 RON

din 517.868,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.