Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 16,8% sub estimat

extinderea sistemului de detecție incendiu la Palatul Administrativ

Număr anunț
CN1055805
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ARAD (CUI 3519925)
Furnizor / câștigător
CONTACT-PLUS SRL (CUI 4893617)
Cod CPV
31625100-4 · Sisteme de detectare a incendiilor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.033,61 RON
Valoare atribuită
69.900 RON 16,8% sub estimat
Data publicării
29.05.2023 15:44
Anunț de atribuire
CAN1113110
Termen limită
03.07.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1180661

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONTACT-PLUS SRL CUI RO4893617
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

69.900 RON

din 84.033,61 RON estimat 16,8%

Adjudecat la 83,2% din estimat · economie 14.133,61 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.