Atribuită
Anunț de participare
„Saboți de frână tip K din materiale compozite pentru trenul (cuplu) etajat seria 1605/2605”
- Număr anunț
- CN1074339
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- BIBUS METALS SRL (CUI 17107770)
- Cod CPV
- 34946240-4 · Saboti si saboti-pene (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 441.000 RON
- Valoare atribuită
- 594.000 RON
- Data publicării
- 15.10.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1140159
- Termen limită
- 19.11.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 621156-2024
- Documentație de atribuire
- DF1228727
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini SIRMR.3.571.2024-semnat.pdf.p7m
- Documentatie atribuire , Formulare SNTFC 83.2024-semnat.doc.p7m
- FisaDate_DF1228727.pdf
- Model Acord Cadru cu Anexa GDPR-semnat.pdf.p7m
- Model Contract si Grafic de livrare -semnat.pdf.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIBUS METALS SRL CUI RO17107770
Valoare atribuită
594.000 RON
din 441.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro