Atribuită
Anunț de participare
Produse compatibile cu analizoarele PICCOLO XPRESS aflat in dotarea UPU_SMURD
- Număr anunț
- CN1074323
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
- Furnizor / câștigător
- PRION POCT SRL (CUI 25426886)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.856.000 RON
- Valoare atribuită
- 11.856.000 RON
- Data publicării
- 15.10.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1147346
- Termen limită
- 25.11.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 621378-2024
- Documentație de atribuire
- DF1228416
Documente
Documentația de atribuire
- Documentatie de atribuire.pdf.p7s
- FisaDate_DF1228416.pdf
- Model acord cadru furnizare.pdf.p7s
- Model contract subsecvent.pdf.p7s
- Modele formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRION POCT SRL CUI 25426886
Valoare atribuită
11.856.000 RON
din 11.856.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro