Acasă · Licitații
· Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Închiriere de utilaje și echipament de construcții și de lucrări publice cu operator U.M.C. Motru Sector Rosiuta
- Număr anunț
- CN1074309
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- UZINA ROMINEX SRL (CUI 26130306)
- Cod CPV
- 45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.883.250,40 RON
- Valoare atribuită
- 10.821.950,40 RON
- Data publicării
- 11.10.2024 14:50
- Anunț de atribuire
- CAN1141609
- Termen limită
- 12.11.2024 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1228732
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1228732.pdf
- Formulare solicitate.pdf.p7s
- Proiect contract sectorial.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
UZINA ROMINEX SRL CUI RO 26130306
Asociați 4
DOGERIK TRANS SRL CUI RO 28520577
NIC & DEN EXPLORER SRL CUI RO31333080
ROMFEREX IMPORT EXPORT SRL CUI RO 14060088
Valoare atribuită
10.821.950,40 RON
din 9.883.250,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro