Atribuită Anunț de participare

Achiziționare buldoexcavator pentru Primăria comunei Măieruș, Jud. Brașov

Număr anunț
SCN1125807
Autoritate contractantă
COMUNA MAIERUS (PRIMARIA COMUNEI MAIERUS) (CUI 4777221)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
428.131,74 RON
Valoare atribuită
428.000 RON
Data publicării
30.05.2023 14:01
Anunț de atribuire
SCNA1088592
Termen limită
14.06.2023 15:00
Documentație de atribuire
DF1180723

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

428.000 RON

din 428.131,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.