Atribuită
Anunț de participare
Achizitionare imprimate la comanda
- Număr anunț
- CN1055824
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- Editura Gutenberg Univers SRL Arad (CUI 15240710)
- Cod CPV
- 22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.385.838 RON
- Valoare atribuită
- 7.889.733,65 RON
- Data publicării
- 31.05.2023 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1109533
- Termen limită
- 06.07.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 105-330859
- Documentație de atribuire
- DF1180613
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa nr. 1 - Centralizator de produse.docx.p7s
- Anexa nr. 2 - Centralizator de preturi.docx.p7s
- CAIET SARCINI IMPRIMATE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1180613.pdf
- Formulare si modele.doc.p7s
- INSTRUCTIUNI IMPRIMATE.pdf.p7s
- Proiect ctr IMPRIMATE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Editura Gutenberg Univers SRL Arad CUI RO15240710
Valoare atribuită
7.889.733,65 RON
din 5.385.838 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro