Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,8% sub estimat

Achizitionare materiale de curatenie-igiena (3 loturi)

Număr anunț
CN1055823
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
GLOBAL PLAST SRL (CUI 15906240)
Cod CPV
33771000-5 · Articole igienico-sanitare din hartie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.394.850 RON
Valoare atribuită
3.611.856,75 RON 17,8% sub estimat
Data publicării
31.05.2023 19:00
Anunț de atribuire
CAN1117637
Termen limită
06.07.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 105-328911
Documentație de atribuire
DF1180611

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 4.394.850 RON Adjudecat: 3.557.956,75 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Cearceaf medical 1.030.500 RON CENSUS GROUP 14 contracte 984.873,75 RON ↓4,4%
CENSUS GROUP · contract 43791 · 06.12.2023 12.750 RON
CENSUS GROUP · contract 41230 · 27.01.2025 14.917,50 RON
CENSUS GROUP · contract 42399 · 09.05.2024 30.600 RON
CENSUS GROUP · contract 41120 · 10.01.2024 4.845 RON
CENSUS GROUP · contract 41843 · 07.03.2025 44.752,50 RON
CENSUS GROUP · contract 42757 · 10.06.2025 74.587,50 RON
CENSUS GROUP · contract 43782 · 06.12.2023 637.500 RON
CENSUS GROUP · contract 43878 · 13.11.2025 22.950 RON
CENSUS GROUP · contract 43035 · 02.08.2024 32.895 RON
CENSUS GROUP · contract 41563 · 12.02.2024 25.245 RON
CENSUS GROUP · contract 41171 · 20.01.2026 10.837,50 RON
CENSUS GROUP · contract 41590 · 09.02.2026 5.737,50 RON
CENSUS GROUP · contract 43957 · 12.11.2024 24.225 RON
CENSUS GROUP · contract 42031 · 11.03.2026 43.031,25 RON
2 Prosoape pliate ,,Z’’ 3.225.600 RON GLOBAL PLAST S.R.L. 14 contracte 2.462.383 RON ↓23,7%
GLOBAL PLAST S.R.L. · contract 42032 · 11.03.2026 69.300 RON
GLOBAL PLAST S.R.L. · contract 43783 · 06.12.2023 1.848.000 RON
GLOBAL PLAST S.R.L. · contract 41113 · 10.01.2024 17.325 RON
GLOBAL PLAST S.R.L. · contract 41668 · 19.02.2024 50.820 RON
GLOBAL PLAST S.R.L. · contract 42464 · 13.05.2024 66.990 RON
GLOBAL PLAST S.R.L. · contract 43037 · 02.08.2024 69.531 RON
GLOBAL PLAST S.R.L. · contract 43905 · 08.11.2024 35.112 RON
GLOBAL PLAST S.R.L. · contract 41006 · 10.01.2025 3.850 RON
GLOBAL PLAST S.R.L. · contract 41231 · 27.01.2025 26.180 RON
GLOBAL PLAST S.R.L. · contract 41839 · 07.03.2025 88.550 RON
GLOBAL PLAST S.R.L. · contract 42824 · 16.06.2025 88.550 RON
GLOBAL PLAST S.R.L. · contract 43886 · 14.11.2025 61.600 RON
GLOBAL PLAST S.R.L. · contract 41115 · 15.01.2026 17.325 RON
GLOBAL PLAST S.R.L. · contract 41651 · 10.02.2026 19.250 RON
3 Rola prosop 138.750 RON CENSUS GROUP 110.700 RON ↓20,2%

Participanți · 11 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CENSUS GROUP SRL CUI RO22623735
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GLOBAL PLAST SRL CUI RO 15906240
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
DNS BIROTICA SRL CUI RO 16310679
Încă 8 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.611.856,75 RON

din 4.394.850 RON estimat 17,8%

Adjudecat la 82,2% din estimat · economie 782.993,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.