Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,1% sub estimat

Echipamente IT&C analiza probe digitale

Număr anunț
CN1074414
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI ROMANE (CUI 4453144)
Furnizor / câștigător
Q-EAST SOFTWARE SRL (CUI 14289821)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.904.277 RON
Valoare atribuită
1.769.330 RON 7,1% sub estimat
Data publicării
16.10.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1144332
Termen limită
21.11.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
626641-2024
Documentație de atribuire
DF1229094

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (7)

Estimat: 1.904.277 RON Adjudecat: 1.769.330 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Complet testare live forensic din dispozitive cu sisteme Apple/… 43.696 RON Anulat
2 Complet testare live forensic din dispozitive cu sisteme Chrome… 36.134 RON Anulat
3 Complet testare live forensic din dispozitive cu sisteme Linux/… 50.084 RON Anulat
4 Complet testare live forensic dispozitive fixe complexe high-te… 315.126 RON Q-EAST SOFTWARE 1.491.560 RON
5 Complete live forensic avansați – 45 cpl. 1.155.456 RON
6 Complete live forensic începători – 30 cpl., 278.571 RON PRAGMA COMPUTERS S.R.L. 277.770 RON ↓0,3%
7 Dispozitiv ecranare frecvență radio și accesibilitate practică … 25.210 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Q-EAST SOFTWARE SRL CUI RO 14289821
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

1.769.330 RON

din 1.904.277 RON estimat 7,1%

Adjudecat la 92,9% din estimat · economie 134.947 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.