Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Servicii de ELABORARE A DOCUMENTAȚIEI TEHNICO-ECONOMICE FAZA PROIECT TEHNIC ȘI ASISTENȚĂ TEHNICĂ PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTIȚII „RENOVAREA ENERGETICĂ MODERATĂ A 10 BLOCURI DE LOCUINȚE DIN MUNICIPIUL BUZĂU”.

Număr anunț
CN1055790
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUZAU (CUI 4233874)
Furnizor / câștigător
QUADRATUM ARCHITECTURE SRL (CUI 15086345)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.473.247,27 RON
Valoare atribuită
2.470.774,02 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
31.05.2023 13:01
Anunț de atribuire
CAN1112561
Termen limită
05.07.2023 15:00
Număr TED (JOUE)
2023/S 105-328956
Documentație de atribuire
DF1180325

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
GLOBAL TECH XPERT SRL CUI RO 28794181
Terți + subcontractanți 1
ARCHAUS SRL CUI 32827309
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Terți susținători 1
DOSITRACKER SRL CUI 13947902
Subcontractanți 2

Valoare atribuită

2.470.774,02 RON

din 2.473.247,27 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 2.473,25 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.