Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 37,0% sub estimat
Servicii de asigurare
- Număr anunț
- CN1055791
- Autoritate contractantă
- Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 455.778,86 RON
- Valoare atribuită
- 286.915,08 RON 37,0% sub estimat
- Data publicării
- 31.05.2023 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1112686
- Termen limită
- 07.07.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 105-326313
- Documentație de atribuire
- DF1180486
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini_Casco2024_fs-semnat.docx.p7s
- Caiet de sarcini_facultative_fs-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1180486.pdf
- Formulare-semnat.zip.p7s
- MODEL contract servicii asigurare facultativa imobile lot 1_08.05-semnat.docx.p7s
- VF 08.05 Model contract servicii CASCO-semnat.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 455.778,86 RON Adjudecat: 286.915,08 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Asigurare facultativă bunuri imobile | 60.778,86 RON | ASITO KAPITAL - SOCIETATE DE ASIGURARE - REASIGURARE,FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE | 25.944,08 RON ↓57,3% |
| 2 | Servicii de asigurare CASCO a mijloacelor de transport, proprie… | 395.000 RON | OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. | 260.971 RON ↓33,9% |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ASITO KAPITAL - SOCIETATE DE ASIGURARE - REASIGURARE CUI 10801286
Asociați 1
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
Valoare atribuită
286.915,08 RON
din 455.778,86 RON estimat
37,0%
Adjudecat la 63,0% din estimat · economie 168.863,78 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.