Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 63,7% sub estimat
Furnizare dotări pentru ambulatoriul Spitalului Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello în cadrul proiectului ”Reducerea riscului de infecții nosocomiale in Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello”, - 6 Loturi
- Număr anunț
- CN1074347
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 671.423,55 RON
- Valoare atribuită
- 243.820 RON 63,7% sub estimat
- Data publicării
- 15.10.2024 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1140817
- Termen limită
- 19.11.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 622733-2024
- Documentație de atribuire
- DF1228705
Documente
Documentația de atribuire
- FisaDate_DF1228705.pdf
- FORMULAR NR9 PROPUNERE TEHNICA.docx.p7s
- Lot 19 Autoclav.pdf.p7s
- Lot 21 Macerator.pdf.p7s
- Lot 2 Sistem dezinfectie doc obiecte mici.pdf.p7s
- Lot 4 Sistem de prelevare aeroflora.pdf.p7s
- Lot 7 Dispenser dezinfectant alcoolic.pdf.p7s
- Lot 9 Containere cu filtru.pdf.p7s
- Model contract.pdf.p7s
- MODEL FORMULARE.docx.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 671.423,55 RON Adjudecat: 243.820 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | SISTEM DEZINFECTIE PENTRU DOCUMENTE SI OBIECTE MICI | 12.000 RON | Anulat | — |
| 4 | SISTEM DE PRELEVARE AEROFLORĂ | 7.320 RON | Anulat | — |
| 7 | DISPENSER DEZINFECTANT ALCOOLIC | 1.500 RON | Anulat | — |
| 9 | CONTAINERE CU FILTRU | 20.000 RON | Anulat | — |
| 19 | AUTOCLAV | 42.603,55 RON | NITECH | 37.570 RON ↓11,8% |
| 21 | MACERATOR | 588.000 RON | NOVOMED INTERNATIONAL SRL | 206.250 RON ↓64,9% |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOVOMED INTERNATIONAL SRL CUI RO 31266046
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NITECH SRL CUI RO 13890865
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
DIGI MEDICAL TEHNIC SRL CUI RO35468358
Asociați 1
MEDICAL TECHNOLOGIES INFINITY SRL CUI 33711808
Valoare atribuită
243.820 RON
din 671.423,55 RON estimat
63,7%
Adjudecat la 36,3% din estimat · economie 427.603,55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.