Atribuită
Anunț de participare
Servicii de spălătorie rufe
- Număr anunț
- CN1055779
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
- Furnizor / câștigător
- SALESIANER MIETTEX SRL (CUI 17480221)
- Cod CPV
- 98311000-6 · Servicii de colectare de rufe pentru spalat (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.376.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.993.853,39 RON
- Data publicării
- 31.05.2023 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1109245
- Termen limită
- 07.07.2023 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2023/S 105-329931
- Documentație de atribuire
- DF1180515
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Anexa Cantitati-Valori.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini.docx.p7s
- FisaDate_DF1180515.pdf
- Formulare.docx.p7s
- Model Acord Cadru.docx.p7s
- Model Contract Subsecvent.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SALESIANER MIETTEX SRL CUI RO 17480221
Valoare atribuită
2.993.853,39 RON
din 2.376.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro