Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 80,2% sub estimat

Imprimate nefalsificabile constand în lozuri instant razuibile

Număr anunț
CN1074351
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
Furnizor / câștigător
DEMAX DPI (CUI 175206054)
Cod CPV
22450000-9 · Imprimate nefalsificabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.225.523,30 RON
Valoare atribuită
2.223.000 RON 80,2% sub estimat
Data publicării
15.10.2024 13:01
Anunț de atribuire
CAN1143763
Termen limită
21.11.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
623439-2024
Documentație de atribuire
DF1228699

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEMAX DPI CUI BG175206054

Valoare atribuită

2.223.000 RON

din 11.225.523,30 RON estimat 80,2%

Adjudecat la 19,8% din estimat · economie 9.002.523,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.