Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadu furnizare produse informatice de stocare de tip HDD și SSD
- Număr anunț
- CN1074341
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA NATIONALA ANTICORUPTIE (CUI 14838148)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 580.840,34 RON
- Valoare atribuită
- 905.279,60 RON
- Data publicării
- 15.10.2024 13:01
- Anunț de atribuire
- CAN1139780
- Termen limită
- 01.11.2024 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 623359-2024
- Documentație de atribuire
- DF1228751
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini_semnat.pdf
- FisaDate_DF1228751.pdf
- Formulare_semnat.doc.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti_semnat.pdf
- Model acord-cadru_semnat.pdf
- Model contract_semnat.pdf
- Model formulare_semnat.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ENTEX LOGIC SRL CUI RO29506457
Valoare atribuită
905.279,60 RON
din 580.840,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro