Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,4% sub estimat

Servicii de colectare spălare, dezinfectare, călcare şi transport a lenjeriei de spital

Număr anunț
CN1074448
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE SI TRANSPLANT TARGU MURES (CUI 32051606)
Furnizor / câștigător
SALESIANER MIETTEX SRL (CUI 17480221)
Cod CPV
98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.186.000 RON
Valoare atribuită
3.110.400 RON 2,4% sub estimat
Data publicării
17.10.2024 13:00
Anunț de atribuire
CAN1140078
Termen limită
18.11.2024 15:00
Număr TED (JOUE)
628264-2024
Documentație de atribuire
DF1228949

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Adjudecat: 3.110.400 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de colectare, spălare, dezinfectare şi transport ale …
2 Servicii de colectare spălare, dezinfectare, călcare şi transpo… SALESIANER MIETTEX S.R.L. 1.620.000 RON
3 Servicii de colectare, spălare, dezinfectare și transport mopur… MEDIWASH S.R.L. 1.490.400 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIWASH S.R.L. CUI 48957780
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIWASH S.R.L. CUI 48957780
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

3.110.400 RON

din 3.186.000 RON estimat 2,4%

Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 75.600 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.